SLF12575T-220M4R0-PF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Current - Saturation (Isat) | 4A |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 31.6mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.309" (7.85mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 388
MOQ:212
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 212 - 2,119 | $1.055 |
| 2,120 - 10,599 | $1.048 |
| 10,600 - 21,199 | $1.04 |
| 21,200 - 105,999 | $1.035 |
| 106,000 - 211,999 | $1.032 |
| 212,000 - 423,999 | $1.03 |
| 424,000 - | $1.029 |
| - | - |




