NLV32T-068J-PF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 68 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1GHz |
| Q @ Freq | 27 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 360mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,000
MOQ:1,875
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.119 |
| 18,750 - 93,749 | $0.117 |
| 93,750 - 187,499 | $0.116 |
| 187,500 - 937,499 | $0.116 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.116 |
| 1,875,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |




