CGA6P1X7R1C226M250AC
TDK
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72066861
Date Code:19
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | CGA |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,000
MOQ:442
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 442 - 4,419 | $0.505 |
| 4,420 - 22,099 | $0.504 |
| 22,100 - 44,199 | $0.498 |
| 44,200 - 220,999 | $0.494 |
| 221,000 - 441,999 | $0.493 |
| 442,000 - | $0.493 |
| - | - |
| - | - |





