C1608X5R1E475K080AC
TDK
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72066672
Date Code:17
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,000
MOQ:3,750
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,750 - 37,499 | $0.059 |
| 37,500 - 187,499 | $0.059 |
| 187,500 - 374,999 | $0.059 |
| 375,000 - 1,874,999 | $0.058 |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.058 |
| 3,750,000 - | $0.058 |
| - | - |
| - | - |





