CDRH125-100MC
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | SUMIDA |
| Series | CDRH125 |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 25mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.472"L x 0.472"W(12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 500
MOQ:300
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.743 |
| 3,000 - 14,999 | $0.736 |
| 15,000 - 29,999 | $0.73 |
| 30,000 - 149,999 | $0.726 |
| 150,000 - 299,999 | $0.726 |
| 300,000 - | $0.725 |
| - | - |
| - | - |




