FN282-4-06
SCHAFFNER
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72060459
Date Code:.
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CQC, CSA, ENEC, UL |
| Case/Package | Module |
| Connector Type | Receptacle |
| Current | 4 A |
| Current Rating | 4 A |
| Depth | 48.6 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Frequency | 400 Hz |
| Fuse | Yes |
| Gender | Male |
| Height | 82 mm |
| Inductance | 1 mH |
| Max Current Rating | 4 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Flanges , Panel, Screw |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Termination | Faston, Quick Connect |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 32 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 16
MOQ:8
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $31.496 |
| 80 - 399 | $31.356 |
| 400 - 799 | $30.984 |
| 800 - 3,999 | $30.909 |
| 4,000 - 7,999 | $30.867 |
| 8,000 - | $30.825 |
| - | - |
| - | - |




