BU94603KV-E2
ROHM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72058885
Date Code:12
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LQFP |
| Interface | I2C, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 65 mA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Number of Pins | 64 |
| Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 96 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30
MOQ:15
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 149 | $15.155 |
| 150 - 749 | $14.969 |
| 750 - 1,499 | $14.894 |
| 1,500 - 7,499 | $14.839 |
| 7,500 - 14,999 | $14.82 |
| 15,000 - 29,999 | $14.801 |
| 30,000 - | $14.786 |
| - | - |




