- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- FETs >
- Discrete single >
- RJK0305DPB-00#J0(RENESAS)
RJK0305DPB-00#J0
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 分立半导体 Discrete single |
| Manufacturer | RENESAS |
| FET Type | MOSFET Nch |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 30A |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1250 pF |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 8 mOhms@10V/8V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 16 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | LFPAK |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 204
MOQ:43
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $5.275 |
| 430 - 2,149 | $5.257 |
| 2,150 - 4,299 | $5.201 |
| 4,300 - 21,499 | $5.173 |
| 21,500 - 42,999 | $5.164 |
| 43,000 - 85,999 | $5.158 |
| 86,000 - | $5.147 |
| - | - |




