ISL28134IBZ
RENESAS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72058756
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | RENESAS |
| Amplifier Type | Zero Drift |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 0.2 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.25 V |
| Current - Input Bias | 120 pA |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Current - Supply | 675 μA |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 1.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 226
MOQ:53
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 53 - 529 | $4.221 |
| 530 - 2,649 | $4.172 |
| 2,650 - 5,299 | $4.144 |
| 5,300 - 26,499 | $4.135 |
| 26,500 - 52,999 | $4.127 |
| 53,000 - | $4.118 |
| - | - |
| - | - |




