ELJ-FA100KF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | FA |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 140mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 36MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.1Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 44,000
MOQ:1,250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,250 - 12,499 | $0.178 |
| 12,500 - 62,499 | $0.175 |
| 62,500 - 124,999 | $0.174 |
| 125,000 - 624,999 | $0.174 |
| 625,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




