EEU-FC0J152
PANASONIC
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72056790
Date Code:0
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1.5 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 22 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 52 mΩ |
| Height | 22 mm |
| Height - Seated (Max) | 19.9898 mm |
| Impedance | 52 mΩ |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 94.5 µA |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 1.22 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 6.3 V |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
| Width | 0 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,608
MOQ:518
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 518 - 5,179 | $0.431 |
| 5,180 - 25,899 | $0.426 |
| 25,900 - 51,799 | $0.421 |
| 51,800 - 258,999 | $0.421 |
| 259,000 - | $0.42 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




