D3V-6G6M-2A4
OMRON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72055283
Date Code:4
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 6 A |
| Differential Travel | 787.4 µm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount, Screw, Solder |
| Operating Force | 590 mN |
| Operating Position | 20.701 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.5748 mm |
| Pretravel | 3.9878 mm |
| Ratings | IP40 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:71
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 71 - 709 | $3.166 |
| 710 - 3,549 | $3.143 |
| 3,550 - 7,099 | $3.115 |
| 7,100 - 35,499 | $3.106 |
| 35,500 - 70,999 | $3.098 |
| 71,000 - 141,999 | $3.095 |
| 142,000 - | $3.089 |
| - | - |




