- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Detection switches >
- D3SH-A1L(OMRON)
D3SH-A1L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Length | 2.3 mm |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Connector Type | Flat |
| Contact Current Rating | 1 mA |
| Contact Resistance | 3 Ω |
| Current Rating | 1 mA |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 950 µm |
| Life (Cycles) | 100 kcycles |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Mechanical Life | 150 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Operating Force | 300 mN |
| Operating Position | 5.0038 mm |
| Orientation | Right Angle |
| Schedule B | 8536509040, 8536509040|8536509040|8536509040|8536509040|8536509040 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Termination | SMD/SMT |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 840
MOQ:106
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 106 - 1,059 | $2.111 |
| 1,060 - 5,299 | $2.086 |
| 5,300 - 10,599 | $2.077 |
| 10,600 - 52,999 | $2.069 |
| 53,000 - 105,999 | $2.063 |
| 106,000 - | $2.059 |
| - | - |
| - | - |




