D2HW-BL231M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 125 |
| Contact Material | Gold |
| Current Rating | 100 mA |
| Differential Travel | 508 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 6.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount, Panel, Screw, Wire |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 650 mN |
| Operating Position | 11.176 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.905 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Yes |
| Sealable | IP67 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Wire Leads |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 167
MOQ:31
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 31 - 309 | $7.369 |
| 310 - 1,549 | $7.30 |
| 1,550 - 3,099 | $7.244 |
| 3,100 - 15,499 | $7.216 |
| 15,500 - 30,999 | $7.207 |
| 31,000 - 61,999 | $7.20 |
| 62,000 - | $7.192 |
| - | - |




