A7DP-206-S07-1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Resistance | 200 mΩ |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 30 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Snap-In |
| Number of Positions | 8 |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 70
MOQ:35
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $6.537 |
| 350 - 1,749 | $6.489 |
| 1,750 - 3,499 | $6.433 |
| 3,500 - 17,499 | $6.405 |
| 17,500 - 34,999 | $6.395 |
| 35,000 - 69,999 | $6.388 |
| 70,000 - | $6.38 |
| - | - |




