A22-01
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 10 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 380 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8
MOQ:6
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $41.99 |
| 60 - 299 | $41.617 |
| 300 - 599 | $41.244 |
| 600 - 2,999 | $41.17 |
| 3,000 - 5,999 | $41.114 |
| 6,000 - | $41.067 |
| - | - |
| - | - |




