OJ1035E-R52
OHMITE
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72054927
Date Code:21
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.85 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Min Operating Temperature | -70 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | -450 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 80,000
MOQ:7,500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7,500 - 74,999 | $0.03 |
| 75,000 - 374,999 | $0.029 |
| 375,000 - 749,999 | $0.029 |
| 750,000 - 3,749,999 | $0.029 |
| 3,750,000 - 7,499,999 | $0.029 |
| 7,500,000 - | $0.029 |
| - | - |
| - | - |




