UVY2W220MHD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053910
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.25 % |
| Height | 25 mm |
| Height - Seated (Max) | 27.0002 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 496 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 100 mA |
| Ripple Current (AC) | 100 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 450 V |
| Voltage Rating | 450 V |
| Voltage Rating (DC) | 450 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 500
MOQ:162
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 162 - 1,619 | $1.382 |
| 1,620 - 8,099 | $1.366 |
| 8,100 - 16,199 | $1.359 |
| 16,200 - 80,999 | $1.353 |
| 81,000 - 161,999 | $1.351 |
| 162,000 - | $1.349 |
| - | - |
| - | - |




