UVR2C330MPD1TD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053886
Date Code:4
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 205 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 160 V |
| Voltage Rating (DC) | 160 V |
| Weight | 2.540117 g |
| Width | 9.525 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:790
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 790 - 7,899 | $0.282 |
| 7,900 - 39,499 | $0.281 |
| 39,500 - 78,999 | $0.276 |
| 79,000 - 394,999 | $0.276 |
| 395,000 - | $0.275 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




