UVR1C153MRA
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053870
Date Code:3
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 15 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| Height - Seated (Max) | 40.005 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 10.0076 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 3.4 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 348
MOQ:106
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 106 - 1,059 | $2.111 |
| 1,060 - 5,299 | $2.086 |
| 5,300 - 10,599 | $2.077 |
| 10,600 - 52,999 | $2.069 |
| 53,000 - 105,999 | $2.063 |
| 106,000 - | $2.059 |
| - | - |
| - | - |




