UVP1H221MHA
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053868
Date Code:97
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 330 µA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Ripple Current | 480 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,342
MOQ:577
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 577 - 5,769 | $0.387 |
| 5,770 - 28,849 | $0.382 |
| 28,850 - 57,699 | $0.378 |
| 57,700 - 288,499 | $0.377 |
| 288,500 - | $0.377 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




