UUX1E101MNR1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053864
Date Code:2
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,000
MOQ:682
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 682 - 6,819 | $0.327 |
| 6,820 - 34,099 | $0.324 |
| 34,100 - 68,199 | $0.32 |
| 68,200 - 340,999 | $0.319 |
| 341,000 - | $0.319 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




