UUR1A471MNT1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053861
Date Code:00+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.223 |
| 10,000 - 49,999 | $0.219 |
| 50,000 - 99,999 | $0.218 |
| 100,000 - | $0.218 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




