UPJ2A471MHH
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053781
Date Code:7
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Introduction Date | 1998-09-08 |
| Leakage Current | 1.41 mA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Ripple Current | 1.53 A |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 700
MOQ:85
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 85 - 849 | $2.645 |
| 850 - 4,249 | $2.636 |
| 4,250 - 8,499 | $2.608 |
| 8,500 - 42,499 | $2.598 |
| 42,500 - 84,999 | $2.591 |
| 85,000 - 169,999 | $2.586 |
| 170,000 - | $2.581 |
| - | - |




