UPJ1A472MHH
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053775
Date Code:0
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 4.7 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,919
MOQ:300
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.743 |
| 3,000 - 14,999 | $0.736 |
| 15,000 - 29,999 | $0.73 |
| 30,000 - 149,999 | $0.726 |
| 150,000 - 299,999 | $0.726 |
| 300,000 - | $0.725 |
| - | - |
| - | - |




