UHV1E152MHD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053754
Date Code:13
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1.5 mF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dissipation Factor | 0.13 % |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Impedance | 16 mΩ |
| Introduction Date | 2003-09-22 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 375 µA |
| Life (Hours) | 6000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 1.635 A |
| Ripple Current (AC) | 2.725 A |
| Schedule B | 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Terminal Pitch | 5 mm |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:417
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 4,169 | $0.535 |
| 4,170 - 20,849 | $0.533 |
| 20,850 - 41,699 | $0.527 |
| 41,700 - 208,499 | $0.523 |
| 208,500 - 416,999 | $0.522 |
| 417,000 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |




