TVX2V010MAD1LS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053736
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 1 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.25 % |
| Height | 16 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Ripple Current | 12 mA |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 746
MOQ:71
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 71 - 709 | $3.166 |
| 710 - 3,549 | $3.143 |
| 3,550 - 7,099 | $3.115 |
| 7,100 - 35,499 | $3.106 |
| 35,500 - 70,999 | $3.098 |
| 71,000 - 141,999 | $3.095 |
| 142,000 - | $3.089 |
| - | - |




