TVX1E472MCD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053734
Date Code:19
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 mF |
| Case/Package | Axial |
| Diameter | 18 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 41 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 35 mm |
| Leakage Current | 4 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 2.17 A |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (AC) | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 150
MOQ:53
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 53 - 529 | $4.221 |
| 530 - 2,649 | $4.172 |
| 2,650 - 5,299 | $4.144 |
| 5,300 - 26,499 | $4.135 |
| 26,500 - 52,999 | $4.127 |
| 53,000 - | $4.118 |
| - | - |
| - | - |




