TVX1E222MCD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053733
Date Code:6
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Axial |
| Diameter | 16 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 31.5 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 35 mm |
| Leakage Current | 4 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 1.48 A |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (AC) | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,036
MOQ:106
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 106 - 1,059 | $2.111 |
| 1,060 - 5,299 | $2.086 |
| 5,300 - 10,599 | $2.077 |
| 10,600 - 52,999 | $2.069 |
| 53,000 - 105,999 | $2.063 |
| 106,000 - | $2.059 |
| - | - |
| - | - |




