TVX1C153MDA
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053731
Date Code:94
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 15 mF |
| Case/Package | Axial |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 105
MOQ:36
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 36 - 359 | $6.315 |
| 360 - 1,799 | $6.271 |
| 1,800 - 3,599 | $6.215 |
| 3,600 - 17,999 | $6.187 |
| 18,000 - 35,999 | $6.178 |
| 36,000 - 71,999 | $6.171 |
| 72,000 - | $6.162 |
| - | - |




