RPS1H330MCN1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053726
Date Code:14
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 32 mΩ |
| Height | 7.7 mm |
| Height - Seated (Max) | 8.001 mm |
| Introduction Date | 2012-01-10 |
| Lead Pitch | 1.1 mm |
| Leakage Current | 330 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Yes |
| Ripple Current | 195 mA |
| Ripple Current (AC) | 1.95 A |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 10.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 300
MOQ:177
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 177 - 1,769 | $1.263 |
| 1,770 - 8,849 | $1.25 |
| 8,850 - 17,699 | $1.243 |
| 17,700 - 88,499 | $1.237 |
| 88,500 - 176,999 | $1.235 |
| 177,000 - | $1.233 |
| - | - |
| - | - |




