PCX1H220MCS1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053702
Date Code:15
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 37 mΩ |
| Height | 10.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Lead Pitch | 3.1 mm |
| Leakage Current | 220 µA |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Ripple Current | 1.7 A |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 408
MOQ:85
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 85 - 849 | $2.645 |
| 850 - 4,249 | $2.636 |
| 4,250 - 8,499 | $2.608 |
| 8,500 - 42,499 | $2.598 |
| 42,500 - 84,999 | $2.591 |
| 85,000 - 169,999 | $2.586 |
| 170,000 - | $2.581 |
| - | - |




