PCF0J221MCL1GS
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053681
Date Code:14
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 22 mΩ |
| Height - Seated (Max) | 7.0104 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 277 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 3.4 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 6.3 V |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
| Width | 8.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 23,000
MOQ:682
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 682 - 6,819 | $0.327 |
| 6,820 - 34,099 | $0.324 |
| 34,100 - 68,199 | $0.32 |
| 68,200 - 340,999 | $0.319 |
| 341,000 - | $0.319 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





