LGU1V103MHLA
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053659
Date Code:4
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 25 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Pitch | 10 mm |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Ripple Current | 3.05 A |
| Termination | Snap in |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 205
MOQ:39
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 39 - 389 | $5.796 |
| 390 - 1,949 | $5.764 |
| 1,950 - 3,899 | $5.708 |
| 3,900 - 19,499 | $5.68 |
| 19,500 - 38,999 | $5.671 |
| 39,000 - 77,999 | $5.663 |
| 78,000 - | $5.655 |
| - | - |




