LGQ2D122MHSB
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72053653
Date Code:99
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 1.2 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 30 mm |
| Lead Pitch | 10 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Snap-In |
| Termination | Snap in |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 50
MOQ:33
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 33 - 329 | $6.851 |
| 330 - 1,649 | $6.793 |
| 1,650 - 3,299 | $6.737 |
| 3,300 - 16,499 | $6.709 |
| 16,500 - 32,999 | $6.70 |
| 33,000 - 65,999 | $6.692 |
| 66,000 - | $6.685 |
| - | - |




