PVA2A474A01R00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 2.75 mm |
| Height | 812.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Turns | 1 |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 470 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Termination | Solder |
| Tolerance | 25 % |
| Weight | 10 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,900
MOQ:1,364
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,364 - 13,639 | $0.164 |
| 13,640 - 68,199 | $0.161 |
| 68,200 - 136,399 | $0.16 |
| 136,400 - 681,999 | $0.16 |
| 682,000 - | $0.159 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




