PV37Y104C01B00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 12 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 100 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Weight | 340 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 393
MOQ:118
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 118 - 1,179 | $1.902 |
| 1,180 - 5,899 | $1.883 |
| 5,900 - 11,799 | $1.874 |
| 11,800 - 58,999 | $1.866 |
| 59,000 - 117,999 | $1.86 |
| 118,000 - | $1.856 |
| - | - |
| - | - |




