PV36W500C01B00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Composition | Cermet |
| Depth | 5 mm |
| Height | 10 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 6 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 3 |
| Number of Turns | 25 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 50 Ω |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | PC Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Weight | 1 g |
| Width | 5 mm |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 329
MOQ:181
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 181 - 1,809 | $1.234 |
| 1,810 - 9,049 | $1.222 |
| 9,050 - 18,099 | $1.214 |
| 18,100 - 90,499 | $1.209 |
| 90,500 - 180,999 | $1.206 |
| 181,000 - | $1.204 |
| - | - |
| - | - |




