PV32H104A01B00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Ceramic |
| Diameter | 6.6 mm |
| Height | 4.5974 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 20 % |
| Type | Potentiometer |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,000
MOQ:239
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 239 - 2,389 | $0.936 |
| 2,390 - 11,949 | $0.932 |
| 11,950 - 23,899 | $0.924 |
| 23,900 - 119,499 | $0.919 |
| 119,500 - 238,999 | $0.915 |
| 239,000 - 477,999 | $0.914 |
| 478,000 - | $0.913 |
| - | - |




