NFM21HC102R1H3D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Current | 1 A |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Height | 950 µm |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | IN PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 850 µm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:938
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 938 - 9,379 | $0.238 |
| 9,380 - 46,899 | $0.237 |
| 46,900 - 93,799 | $0.233 |
| 93,800 - 468,999 | $0.232 |
| 469,000 - | $0.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




