- Top >
- 电源 >
- 电源模块/内置板 >
- DC/DC converters >
- MPD6D127S(MURATA)
MPD6D127S
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Depth | 42.4 mm |
| Efficiency | 91 % |
| Height | 4.318 mm |
| Isolation | Isolated |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Input Voltage | 75 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 9 A |
| Max Power Dissipation | 30 W |
| Min Input Voltage | 36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 29 |
| Output Current | 9 A |
| Output Power | 30 W |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Power Rating | 160 W |
| Voltage - Output 1 | 3.3 V |
| Width | 42.418 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30
MOQ:8
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $31.496 |
| 80 - 399 | $31.356 |
| 400 - 799 | $30.984 |
| 800 - 3,999 | $30.909 |
| 4,000 - 7,999 | $30.867 |
| 8,000 - | $30.825 |
| - | - |
| - | - |




