LQW2BHN22NJ03L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 720mA |
| Inductance | 22 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.1GHz |
| Q @ Freq | 30 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 90mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.059"W(2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,802
MOQ:938
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 938 - 9,379 | $0.238 |
| 9,380 - 46,899 | $0.237 |
| 46,900 - 93,799 | $0.233 |
| 93,800 - 468,999 | $0.232 |
| 469,000 - | $0.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





