LQW18AN10NG00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Inductance | 10 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 35 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 110mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,037
MOQ:1,875
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.119 |
| 18,750 - 93,749 | $0.117 |
| 93,750 - 187,499 | $0.116 |
| 187,500 - 937,499 | $0.116 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.116 |
| 1,875,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |





