LQW15ANR10J00D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 120mA |
| Inductance | 100 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.5GHz |
| Q @ Freq | 20 @ 150MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.52Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,801
MOQ:3,750
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,750 - 37,499 | $0.059 |
| 37,500 - 187,499 | $0.059 |
| 187,500 - 374,999 | $0.059 |
| 375,000 - 1,874,999 | $0.058 |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.058 |
| 3,750,000 - | $0.058 |
| - | - |
| - | - |




