LQW15AN5N6B80D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.77A |
| Inductance | 5.6 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 8GHz |
| Q @ Freq | 35 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,267
MOQ:2,143
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,143 - 21,429 | $0.104 |
| 21,430 - 107,149 | $0.103 |
| 107,150 - 214,299 | $0.102 |
| 214,300 - 1,071,499 | $0.102 |
| 1,071,500 - | $0.102 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




