LQP03TN1N0B04D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_04 |
| Type | Film |
| Inductance | 1 nH |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| DC Resistance (DCR) | 100 mOhms |
| Tolerance | ±0.1 nH |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,000
MOQ:5,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 49,999 | $0.045 |
| 50,000 - 249,999 | $0.044 |
| 250,000 - 499,999 | $0.044 |
| 500,000 - 2,499,999 | $0.044 |
| 2,500,000 - 4,999,999 | $0.044 |
| 5,000,000 - | $0.043 |
| - | - |
| - | - |




