LQM21PN1R0MC0D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 90MHz |
| DC Resistance (DCR) | 238mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:2,143
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,143 - 21,429 | $0.104 |
| 21,430 - 107,149 | $0.103 |
| 107,150 - 214,299 | $0.102 |
| 214,300 - 1,071,499 | $0.102 |
| 1,071,500 - | $0.102 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





