LQH32MN100J23L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 190mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 20MHz |
| Q @ Freq | 35 @ 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.8Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,325
MOQ:212
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 212 - 2,119 | $1.055 |
| 2,120 - 10,599 | $1.048 |
| 10,600 - 21,199 | $1.04 |
| 21,200 - 105,999 | $1.035 |
| 106,000 - 211,999 | $1.032 |
| 212,000 - 423,999 | $1.03 |
| 424,000 - | $1.029 |
| - | - |





