LQH32CN220K01L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 1210 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ω |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2 mm |
| Inductance | 22 µH |
| Max DC Current | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Self Resonant Frequency | 14 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,586
MOQ:417
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 4,169 | $0.535 |
| 4,170 - 20,849 | $0.533 |
| 20,850 - 41,699 | $0.527 |
| 41,700 - 208,499 | $0.523 |
| 208,500 - 416,999 | $0.522 |
| 417,000 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |




