LQH32CN1R0M23L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 96MHz |
| DC Resistance (DCR) | 117mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,576
MOQ:264
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 264 - 2,639 | $0.847 |
| 2,640 - 13,199 | $0.845 |
| 13,200 - 26,399 | $0.837 |
| 26,400 - 131,999 | $0.832 |
| 132,000 - 263,999 | $0.828 |
| 264,000 - 527,999 | $0.827 |
| 528,000 - | $0.826 |
| - | - |





